KONST / Litografier / Litografi 13557061
nr 1355 7061
John Jon-And
(1889-1941), Sverige
Litografi, Signerad, porträtt av Isaac Grünewald, 37x23cm
John Jon-And, svensk målare och grafiker född i Göteborg 1889, död 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:21:17
13/10 12:15:30
13/10 12:16:17
19 okt
John Jon-And
Läs mer om John Jon-And